Kurti i ‘godet’ Thaçin e Haradinajn me këtë deklaratë!

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në 8-vjetorin e verdiktit të Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë që konfirmonte ligjshmëninë e shpalljes së Pamvarësisë së Kosovës ka kritikue Presidentin Hashim Thaçi dhe Kryeministrin Ramush Haradinaj, tue thanë se ata po vrapojnë mbas Presidentit të Serbisë.

Postimi i Kurtit:

Shperndaje në: