Ronela vjen e parezistueshme, provokon me te pasmet ‘bombastike’ (foto +18)

Kangëtarja shqiptare Ronela Hajati gjithmonë asht komëntue për format e saj bombastike si dhe tipin e saj shpërthyes.

Tashma që sezoni veror asht në kulmin e tij, fotot me bikini vërshojnë.

Ronela ka nda disa foto, ku provokon me të pasmet e saj.

Kjo verë e ka gjet Ronelën ma në formë se kurrë dhe mjaft të frymëzuem artistikisht.

Kanga e saj ma e fundit ‘Do ta luj’ u bë ndër ma të preferuemet e publikut.

Shperndaje në: