Era pozon para Fadil Berishën, befason me stilin e saj! (foto)

Ai shquhet si nji nga fotografët ma të suksesshëm shqiptar.

Asht fjala për Fadil Berishën, i cili tash jeton dhe vepron në New York dhe që po vazhdon me punue me fytyra të njoftuna publike.

Së fundmi ai ka publikue nji fotografi të kangëtares shqiptare me famë botnore.

Era Istrefit, për të cilën thotë se: “E ardhmja është me Era Istrefin”.

Nji fotografi artistike dhe me kaq stil mundet me realizue vetëm nji fotograf profesionist, siç asht Fadil Berisha.

The #future with @eraistrefi

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberisha) on

Shperndaje në: