Avokatja shqiptare ma seksi jau ‘çelë’ sytë në këtë mëngjes! (foto +18)

Ajo ka marrë epitetin avokatja joshëse, tue qenë se ka përfundue dhe studimet për juridik.

Flasim për bukuroshen Redona Koçi e cila din me befasue me paraqitjen e saj në rrjete sociale, shpeshherë edhe tej mase e ekspozueme.

Fotografitë e saj, shpeshherë provokuese bajnë që edhe komentet nga ndjekësit mashkuj me qenë të shumta.

Në fotografinë e publikueme në Instagram, Redona shfaqet me të zezë, ku në disa pjesë asht tejet transparente tue ba që trupi i saj krejtësisht me u pa.

Shperndaje në: