Era vjen superseksi nga ky pllazh i Egjiptit (foto +18)

Mbasi lansoi kangën, Era po shijon pushimet në nji vend magjik.

Kjo verë për Era Istrefin ka qenë mjaft produktive, vetëm para dy ditësh ajo lansoi edhe projektin e radhës të titulluem ‘Oh God’ e që vjen në bashkëpunim me Konshens.

Kanga po ecën mirë dhe kështu Era ka nda pak kohë për vete.

Ajo për me i kalue pushimet ka zgjedh Egjiptin.

Era ka publikue fotografi në bikini në të cilat duket shumë tërheqëse dhe ka tregue se po kalon momente shumë të mira në atë vend.

“Ky vend është i magjishëm, duket si prapavijë e Windows-it”, ka shkrue ajo poshtë fotografive.

Shperndaje në: