Modelja seksi me pushime në Greqi, deshet krejt nga i nxeti (foto +18)

Demi Rose nuk zhgënjeu fansat të Hanën teksa postoi nji foto të saj gjatë pushimeve në Greqi.

Modelja 23 vjeçare postoi nji foto me bikini teksa shijon rrezet e diellit në bordin e nji anije.

Por nuk mjaftoi me kaq. Në instagram postoi dhe nji foto teksa ajo qëndron pranë nji pishine superluksoze.

Krejt e vlerësojnë për trupin dhe linjat perfekte dhe kur e pyesin ajo thotë se ndjek nji dietë shumë strikte dhe nuk mundet me hangër as nji copë tortë të ditëlindjes.

Shperndaje në: