Olta Gixhari vjen provokuese nga kreveti, mos e huqni (foto +18)

Olta Gixhari asht njana ndër aktoret ma seksi shqiptare.

Aktorja asht goxha aktive në rrjete sociale, përmes së cilave ajo shfaqet shumë seksi.

Mëngjesin e sotëm, Olta e nisi me nji imazh tejet provokues nga shtrati, me këmishë nate dhe kishte ngrit kambët sipër.

Bjondina seksi kohë mbas kohe ban veprimin e ngjashëm dhe me fotografi të tilla ‘çmend’ ndjekësit.

Shperndaje në: