Thaçi, edhe sot ka thirrë konferencë për media

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thirrë edhe për sot nji konferencë për media.

Në njoftimin e Zyrës për Informim nuk tregohet arsyeja e thirrjes së kësaj konference.

Vetëm në dy javët e fundit, Presidenti Thaçi ka mbajt disa konferenca për media, ku ka fol kryesisht për fazën e fundit të dialogut për normalizimin e marrëdhanieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Shperndaje në: