Sulmi në Kanada, raportohet për 4 persona të vdekun

Të shtëna me armë zjarri janë regjistrue në lindje të Kanadasë, në qytetin Fredericton.

Raportohet për ma s’paku katër të vdekun.

Sakaq, policia mbrriu në vendin e ngjarjes ka rrethue zonën, dhe u ka ba apel banorëve mos me dalë nga banesat.

Shperndaje në: