Vajza e ish-deputetes së PD’s, ‘dhezë’ rrjetin me të pasmet bombastike (foto +18)

Ajo asht dita ditës ma aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë.

Modelja Ada Deda ka provokue përsëri me foto e saj me bikini.

Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike.

Mbasi e pamë gjatë Botnorit 2018 në shumë panele sportive, tashma asht koha për me u relaksue.

Shperndaje në: