‘Tronditë’ Bleona, vjen krejt cullak qysh e ka ba nana! (kujdes, foto +16)

Kangëtarja shqiptare Bleona Qerreti ka përfundue përseri në faqet e para të mediave rozë ndërkombëtare dhe sërish ka dalë në qendër të vëmendjes prej cullakhanës së saj.

Ajo asht fotografue krejt cullak në pllazhet e Sardenjas në Itali.

Kjo nuk asht hera e parë në fakt, që kangëtarja shqiptare shfaqet pothuej krejt cullak në publik.

Shperndaje në: