Ramushi si Ronaldo, e gjuen Aniten në deti…! (foto-video)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ndodhet prej disa ditësh në qytetin bregdetar të Vlorës ku duket se ka gjet kohën me ba gjithçka: si takime të randësishme politike, përgjigje për Presidentin Hashim Thaçi dhe në fund…pushime me bashkëshorten.

Mediat arritën me sigurue disa foto dhe nji sekuencë video, ku Kryeministri kosovar Haradinaj shfaqet në bregdetin e Jalës me gruen bukuroshe Anita Haradinaj, e cila mahnit me format trupore dhe jo ma pak me rrobat e pllazhit Louis Vuitton.

Njisoj si ylli i futbollit, Cristiano Ronaldo, edhe ‘ylli i politikës kosovare’ Ramush Haradinaj preferon ‘lojnat’ në det, tue hedh fillimisht bashkëshorten e më pas vetë për me notue ma pas dhe për me shijue detin e mrekullueshëm të Jalës.

Shperndaje në: