Nga cigaret me hashash, te alkoholi dhe kerret luksoze, ky asht vrasësi në Vlorë (foto)

Vlora asht trondit mbasditen e sotme ku nji 24 vjeçar ka va me armë 8 persona, prej të njajtit fis, por nga dy familje të ndryshme.

Policia ka ba me dije se autori asht Ritvan Zykaj.

Autori mbas krimit asht largue ndërsa forca të shumta të Policisë, Renea, Delta Forcë, Fnsh, dhe forcat e Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë janë vnue në ndjekje dhe po kontrollojnë zonën për me ba të mundun kapjen e tij.

Nga fotot e sigurueme nga Mapo rezulton se autori i masakrës asht i apasionuem mbas alkoolit, veshjeve ushtarake dhe hashashit.

Shperndaje në: