Rita Ora tregon format perfekte në Sardenja me te dashtunin e saj

Rita Ora po shijon pushimet në Sardenja të Italisë.

Kangëtarja asht fotografue në nji jaht së bashku me të dashtunin e saj Andrew Watt dhe miqtë e tyne.

Ylli i muzikës, e njoftun edhe për shijet e saj në modë, dukej shumë tërheqëse e veshun me bodysuit shumëngjyrësh.

Bukuroshja shqiptare vuni në pah format e saj trupore perfekte ndërsa relaksohej në det.

Shperndaje në: