Martin Garrix, qe çka thotë për mbramjen madhështore në Prishtinë

Dj i famshëm botnor, Martin Garrix, krijoi nji atmosferë madhështore mbramë.

Ai performoi në natën përmbyllëse të festivalit tre ditor ‘Sunny Hill’ i cili u mbajt në parkun Gërmia në Prishtinë.

Bazue në disa imazhe nga atmosfera atje, shihej se të pranishmit kaluen mjaft mirë dhe pothuejse krejt kanë vallëzue nën ritmin e muzikës.

E edhe vetë Garrix asht nda i kënaqun dhe këtë e bani të ditun sot nëpërmjet nji postimi në Instagram.

”Faleminderit shumë Sunny Hill, ishte një natë e veçantë”, ka shkrue ai pranë fotos.

SUNNY HILL THANK YOU!!! ❤️❤️ what a special night

A post shared by Martin Garrix (@martingarrix) on

Shperndaje në: