Momenti i tmerrshëm nga shembja e urës në Genoa, kqyreni qysh kamioni ban ‘frenimin e jetës’ (video)

Nji ngjarje e randë ka ndodhë sot në autostradën A10 të Genoa’s në Itali, ku nji urë me nji gjatësi prej 100 metrash asht shembë dhe ka nxanë poshtë dheta kerre e qinda persona.

Media në Itali kanë publikue ehe pamjet e para nga ky incident, derisa shihet se si nji kamion ka frenue në të qindtat e sekondave para se të binte në humnerë.

Gjithashtu në video ndigjohet edhe komenti i qytetarëve të tmerruem nga këto pamje.

Shperndaje në: