Tragjedia në Genoa: 22 të vdekun (video)

“Këtu asht ferri”, këto janë fjalët që përsërisin anëtarët e grupit të kërkim-shpëtimit mes tyne derisa mundohen me pshtue sa ma tepër jetë.

Të paktën 22 viktima, mes të cilëve edhe 1 fëmi, si dhe 5 të plagosun asht bilanci i deritashëm i tragjedisë në Genoa, bilanc i cili fatkeqësisht pritet të randohet mbasi nën rrënoja ka ende disa kerre.

Shperndaje në: