Foto bombastike: Demi Rose mbetet femna ma seksi e kësaj vere (kujdes, foto +18)

Ajo asht ba e famshme falë bukurisë së saj – dhe të mbasmeve jashtëzakonisht joshëse që i ka.

Demi Rose, modele britanike, njihet sidomos për fotografitë përvëluese me tesha të lamjes.

Zeshkanja bombastike javëve të fundit ka qëndrue në bregdetin spanjoll, ku ka realizue disa foto superseksi.

Shperndaje në: