Kim Kardashian i hap kambët para shqiptarit, çka po ban ai aty!? (kujdes, foto +18)

S’ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tana i planifikon daljet dhe pregaditjet e saj për parakalimin në tepihun e kuq.

Dhe, derisa ftyra e saj gjithmonë duket mahnitëse falë artistit të makijazhit, Mario Dedivanovic, shqiptari i njoftun ka kallxue se puna e tij ka të baj me krejt fizikun e yllit të famshëm.

Artisti shqiptar i makijazhit e ka fatin me e prekë Kim’in.

Ai i ka publikue disa imazhe ku tregonte për rregullimin që ia kishte ba 36-vjeçares për pjesëmarrjen në mbramjen e MTV VMA.

Kim Kardashian

Shperndaje në: