Maluma then rekord me klipin e tij me shumë femna në krevet (video)

Në pamje të parë dukej sikur ishte thjesht nji photoshoting ndërsa më pas ishte vetë ylli latin Maluma i cili e prezentoi në publik, foton e nxetë ku shfaqej i shtrimë mes shumë vajzave të veshuna vetëm me bikini, si cover të kangës me titull “Mala Mia”.

U publikue në Youtube me datën 10 Gusht, por a e mendoni dot se sa klikime ka shkue kanga vetëm mbas 4 ditësh?

Plot 19 milionë shikime për 4 ditë dhe duket sikur Maluma ka vendos nji tjetër rekord personal.

Krejt të dashunuem mbas ylli latin!

Shifrat flasin qartë…

 

Shperndaje në: