Kjo tifoze braziliane po ‘tranon’ Istagramin më këto skena! (foto +18)

Sabrina Risa është një nga femrat më të bukur në Brazil dhe duket qartë dhe në fotot që hedh në profilin e saj në “Instagram”.

Shpeshherë modelja hedh foto tepër provokuese që nuk i lënë shumë vend fantazisë.

Kështu në nji emision në Brazil ajo ka pohue se asht nji tifozë e zjarrtë e skuadras së Kortibas.

Ndër fotot e fundit të publikueme prej saj të shumtë kanë qenë edhe tifozët e skuadrës që i kanë komentue tue e cilësue si tifozen ma seksi të skuadrës.

Shperndaje në: