Anastasia, Kim apo Emily, zbuloni cila i ka të pasmet ma ‘gjigande’ (foto +18)

Tre emnat e ekranit, Kim Kardashian, Anastasya Kvitko dhe Emily Sears ndër vite kanë mahnit nji numër të madh ndjekësish me paraqitjet e tyne skenike.

Të tria posedojnë linja perfekte trupore, ndërsa në media janë cilësue si konkurrente të njana –tjetrës sa u përket te pasmeve të mëdhaja.

Në llogaritë e tyne në Instaram kanë shumë fansa të cilët me vëmendje analizojnë fotografitë e publikueme me të cilat po provokojnë gjithnji e ma shumë me kalimin e viteve.

Në vazhdim ju sjellim disa prej tyne, me të cilat kanë marrë vëmendjen e të gjithëve ndër vite.

Shperndaje në: