S’ban pa e pa – Zaimina ‘dhezi’ rrjetet sociale me këto pamje seksi (foto +18)

Kangëtarja e njoftun Zaimina Vasjari ka vetëm pak kohë që ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Khloe.

Por duket se shumë pak kohë i asht dasht kangëtares për me rikthy format e saj shpërthyese.

Ajo ka publikue në rrjete sociale disa foto sensuale ku shfaqet me bikini dhe ma seksi se kurrë.

Kangëtarja duket mjaft në formë dhe tepër sensuale.

Shperndaje në: