Në këtë qytet ka 27 mijë prostituta dhe seksi asht mjaft i lirë! (kujdes, foto +18)

Ai asht cilësue si kryeqyteti botnor i seksit.

Bahet fjalë për Pataja’n në Thailand.

Edhe pse prostitucioni asht i paligjshëm, persëri qinda-mija turistë vërshojnë aty me vetëm nji qëllim: seksin.

Ditët e fundit policia ka nis nji akcion, por duket se ai nuk ka me dhanë fryte në nji qytet me dheta-mija prostituta.

Seksi asht shumë i lirë, aq sa prostitutat e luksit, ose ato ma të mirat kushtojnë 100 dollarë për dy orë.

Nji turist tha për Daily Star se ka ba seks me tre femna të ndryshme mbrenda nji nate.

Mendohet se në Pataja janë ma s’paku 27 mijë prostituta.

 

Shperndaje në: