Plaçkitet banka në Fushë Kosovë, nji person i plagosun

Persona të panjoftun rreth orës 15:00 kanë plaçkitë nji filial të TEB Bankës në Fushë Kosovë, raporton Indeksonline.

Policia e Kosovës i asht përgjigjë menjiherë thirrjes së rastit dhe ka dalë në vendin e ngjarjes.

Plaçkitjen e ka konfirmue për Indeksonline, zv/kryeprokurori i Prokurorisë Themelore, Ibrahim Berisha.

Ai ka thanë se nga ky rast ka mbetë i plagosub nji person, derisa i dyshuemi gjendet në arrati.

Shperndaje në: