Rikja vjen si nji ‘seksbombë’ e cila ka me ju ‘tranue’ (foto +18)

Ish banorja e Big Brother, Rike Roçi asht nji prej ma të përfolunave.

Gjatë këtij sezoni veror ajo ka nda foto mjaft seksi  me bikini, çka ka ba me qenë në top listën e femnave ma tërheqëse.

Edhe pse motit të nxetë po i vjen fundi, Rikja nuk ndalet me postimet e saj.

Fokusi i fotove të fundit ishin gjokset e saj bombastike dhe fundshpina qe s’ka të ngjarë.

Kjo verë duket se e ka marrë me të mira bukuroshen, mbasi duket se ka shtue disa kilogramë.

Shperndaje në: