Lajmi që po tronditë Pallatin Mbretnor, a pati Diana nji vajzë të msheftë?

Sot bahet 21 vjet nga vdekja e Princeshës Diana, e cila ndrroi jetë së bashku me të dashunin Dodi Al-Fayed në nji aksident të tmerrshëm në Paris.

Dhe pikërisht në përvjetorin e vdekjes së saj, po qarkullon nji lajm se Princeshë Diana ka pasë nji vajzë të msheftë.

Skandali bahet publik nga tabloidi italian ‘Novella 2000’, e cila shkruen se Diana Spencer para dasmës mbretnore me princin Charles me 21 Korrik 1981 ka pasë nji vajzë, e cila sot asht rreth 40 vjeçare.

Vajza, e cila quhet Sarah, ka lind në SHBA dhe nuk asht frut i nji tradhtie, por i nji fekondimi in vitro.

Shperndaje në: