Kqyreni çka ban Kadri Veseli përderisa e pret Opozitën me ba kuorumin! (foto)

Kryetari i Kuvendit te Kosoves, Kadri Veseli, nuk ka e ka lane me ik koha kot, perderisa ishte tue e prite Opoziten me ba kuorumin ne sallen e Kuvendit te Kosoves, per seancen e jashtezakonshme te thirrun nga LDK, PSD dhe VV, shkruen Rrokum.TV

Ai asht pa tue ba selfie dhe foto, ndersa dukej ne disponim./Rrokum.TV

Shperndaje në: