Apple prezenton pajisjet e fundit teknologjike (video)

Apple ka fillue me prezentue pajisjet e reja të teknologjisë ma të fundit.

iPhone XS, iPhone Max dhe iPhone XC kanë me qenë tre smartfonët ma të ri të Apple, ndërsa kanë me u prezentue edhe ora SmartWatch 4.

Prezentimin mundeni me pa KETU.

Shperndaje në: