Thaçi ju kthehet konferencave për media

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi sot ka me mbajtë nji konferencë për media.

Konferenca ka me u mbajt në ora 10:00.

Presidenti Thaçi ditë ma parë ishte në nji vizitë në Mal të Zi dhe Maqedoni, prej ku theksoi se ideja për korrigjimin e kufijve nuk ka me i prekë këto dy shtete.

Shperndaje në: