Dybala ka me u largue në Kallnor prej Juventusit

Presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini, ka deklarue se Paulo Dybala ka me u largue nga ekipi i Juventusit gjatë afatit kalimtar të Kallnorit.

”Çdo herë që ai mbetet jashtë formacionit më ban me kajt”

”Ai asht në bankën rezervë shkaku i Allegrit. Allegri duhet me ardhë te Palermo dhe me fitue Scudeton, mbasi me nji fenomen të tillë te Juventus asht shumë e lehtë”

”Ai ka me u largue, sepse Juventusi i don 120 milionë euro. Mendoj se në Kallnor ai ka me u largue në drejtim të Spanjës ose Anglisë”, u shpreh Zamparini.

Shperndaje në: