Mbappe: Kjo ka me qenë finalja e Champions League

Kylian Mbappe ka nji ekip të preferuem me luejt kundër tij në finalen e mundshme në Ligën e Kampionëve.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain ka thanë se do të dëshironte nji duel me Juventusin dhe Cristiano Ronaldon.

“Kisha me nënshkrue për nji finale PSG-Juventus”, deklaroi Mbappe.

Shperndaje në: