Ma n’fund Ronaldo vjen me 2 golla për Juventusin (video)

Ndeshja mes Juventus dhe Sassuolos duket se asht e gjitha e Ronaldos.

Mbasi shënoi gollen e parë ai ka realizue edhe të dytin me Juventusin.

Golli i dytë erdhi në minutën e 64′, mbas nji sprinti nga mesi i fushës CR7 ka mposht portierin e Sassuolos me nji goditje me të majtën e tij.

Shperndaje në: