Carmen Electra vjen krejt cullak … mbas 9 vjetesh (kujdes, foto +18)

Carmen Electra i ka heq të gjitha rrobat, ashtu siç bante 9 vjet ma parë për kopertinën e revistës ‘Playboy’.

Aktorja 46-vjeçare ka realizue nji set fotografik artistik për fotografin e famshëm Eli Russell Linnetz.

Carmen pozon krejtësisht cullak, tue tregue se koha nuk kalon për të.

Electra njihet për rolet e saj në filmat si “American Vampire”, “Scary Movie”, “Date Movie”, “Epic Movie”, “Meet the Spartans” dhe “Disaster Movie”.

Shperndaje në: