Grueja i deshet krejt cullak, ky asht komenti epik i futbollistit (kujdes, foto +18)

Grueja e futbollistit të Valencia, Ezeqiuel Garay, ka postue nji foto në faqen e saj zyrtare Instagram, tue pozue tanësisht cullak.

Nji foto që natyrisht nuk ka mbet pa tërheq vëmendjen e miliona fansave anembanë botës dhe që ka krijue mjaft zhurmë në rrjetet sociale, por edhe tue marrë miliona pëlqime dhe komente pozitive për atë që Tamara ka dasht me shprehë.

“Grua në liri. Po dal lakuriq pasi kjo është ajo që unë dëshiroj. Dal nudo, pasi kështu nuk i bëj keq asikujt. Dal lakuriq, pasi kështu ndihem ndryshe, pasi kështu ndihem e lirë”, ka qenë komenti i Tamara Gorro që ka shoqnue këtë foto pikante.

Nuk ka mungue edhe nji koment i burrit të saj, mbrojtesit të Valencias, Garay, që shkruen: “Nuk e dija që kisha këtë thesar në shtëpi”, nji koment inkurajues për veprimin e grues së tij.

Shperndaje në: