‘Nga 3D në realitet, qysh u shndrruen rrënojat mbi fushën e berllogut’ (video)

Kryeminstri Rama ka nda me ndjekësit e tij ne Facebook pamjet e Parkut Olimplik Europian, në Korçë.

Teksa uron nji ditë te mbarë për gjithë shqiptarët, Rama u përgjigjet akuzave, tue thanë se ky asht nji shembull tjetër i kalimit nga 3D në realitet.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë tjetër shembull të kalimit nga videoja 3D në realitetin e transformuar rrënjësisht, këtë herë në Korçë ku rrënojat mbi një fushë mbeturinash janë kthyer në një Park Olimpik europian, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruen Rama.

Shperndaje në: