Fitojnë pare pa hesap tue pozue, njihuni me modelet ma seksi (kujdes, foto +18)

Duket se asht kthye goxha në modë kohët e fundit, me fitue pare dhe mos me punue asgja.

Por, e dini që në botë ka shumë njerëz që vetëm tue postue foto që kanë mujt me i ba për qejfin e tyne, fitojnë pare me miliona.

Këto çika quhen ndryshe ‘modelet e Instagramit’ dhe jo vetëm, por edhe bosset e Instagramit, mbasi fitojnë mija funte vetëm me postimin e nji foto./Rrokum.TV

Paige Hathaway – 3.8 milionë funte në vit

Chantel Zales – 3.6 milionë funte në vit

Ana Cheri – 2.4 milionë funte në vit

Abigail Ratchford – 2.3 milionë funte në vit

Claudia Alende – 2.1 milionë funte në vit

Laci Kay Somers – 2 milionë funte në vit

Amanda Lee – 1.9 milionë funte në vit

Qe fotot tjera seksi:

Laci Kay Somers

Shperndaje në: