Portugalia mbështet Kosovën për liberalizimin e vizave dhe Interpol’in

Zavendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, po realizon vizitën e parë zyrtare në nivel të nji Ministri të Jashtëm të Kosovës në Portugali, ku asht prit nga Ministri i Punëve të Jashtme i Portugalisë, Augusto Santos Silva dhe përfaqësues të naltë nga shteti portugez.

Postimi i Pacollit:

Shperndaje në: