Rita Ora vjen plot ngjyra nga Los Angeles (foto)

Rita Ora u shfaq plot ngjyra në emisionin ‘Extra’ në Los Angeles të Hanën.

Kangëtarja me origjinë shqiptare mbante veshun nji fustan me ngjyra të ndryshme e të ndezuna kur mbrriti në studion e Universal City.

Bukuroshja bjonde me shumë elegancë dhe finesë siguroi qe krejt sytë t’ ishin drejt saj.

Shperndaje në: