E kryeme: Talenti brazilian, Paqueta, zgjedh ekipin ku ka me luejt

Paqueta

Simbas Globe Esporte, drejtori i ekipit italian, Milan, Leonardo, ka mbyllë transferimin për talentin brazilian, Lucas Paqueta, nga Flamengo për shumën e 35 milionë euro plus bonuse tue mujt kështu konkurrencën e PSG, Barcelona, Liverpool dhe Real Madrid, transmeton Rrokum.TV

Paqueta ka me u transferue në Milan gjatë muejit Kallnor të 2019./Rrokum.TV

Shperndaje në: