Haradinaj del nga takimi me Veselin (foto)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, njiherit kryetar i Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës ka marr pjesë në takimin që e ka thirrë kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli.

Ai mbas nji kohe ka dalë nga takimi tue tregue se mbrenda janë ende përfaqësues të partive në koalicionin qeveritar si dhe ata të PSD dhe Alternativës.

Shperndaje në: