Formacionet zyrtare: Kosova – Malta

Kosova dhe Malta kanë publikue formacionet zyrtare për ndeshjen e tyne sonte në Ligën e Kombeve.

Kosova dhe Malta takohen me fillim nga ora 20:45.

Skuadrat kanë publikue formacionet zyrtare.

Kosova: Ujkani, Aliti, Shala, Kryeziu, Zeneli, Rrahmani, V.Berisha, Vojvoda, Kololli, Muriqi, Zhegrova.

Malta: Hogg, Mbong, S.Borg, Agius, P.Fenech, Mifsud, Schembri, R.Muscat, Failla, Corbolan, Apap.

Shperndaje në: