Qe pse fitoi mbramë Kosova! (foto)

Në lojën e cila u zhvillue mbramë në stadiumin e Prishtinës ishte prezente edhe Morena Taraku.

Morena ka marrë si dhuratë nga Federata e Futbollit të Kosovës nji fanellë të kombëtares, të personifikueme me inicialet dhe mbiemnin e saj.

Ajo ka tregue në Instagramin e saj fanellën, ndërsa Morena me siguri se ka qenë pjesë e tribunave festive, ku mbramë fioi lojën Kosova 3 me 1 ndaj Maltës.

Shperndaje në: