Si me pa kijametin: Shihni qysh duket Florida mbas Uraganit (video)

Uragani ka fry me shpejtësi prej 250 kilometrash në orë, por edhe pse asht dobësue, sapo asht kthye në veri shtatë persona kanë vdekë.

Uragani “Michael” e ka shkretue Floridën dhe mbas vetes ka lanë skena apokaliptike.

“Sa jetë kanë ndryshue, sa familje kanë mbetë pa asgja”, ka thanë guvernatori i Florida’s Rick Scott, shkruen BBC.

Shperndaje në: