A asht Modric i lumtun te Real Madrid?

Luka Modric duket se ka dëshirue largimin nga Real Madrid gjatë afatit kalimtar të verës.

Mediat raportojnë se mesfushori kroat nuk asht edhe shumë i lumtun tash nën drejtimin e Julen Lopeteguit dhe dëshiron nji aventurë të re.

Shperndaje në: