Macron lajmërohet me Ramen nga Armenia: Frik në Tiranë (video)

Kryeministri Edi Rama më anë të nji video në Instagram, ka lajmërue se  së shpejti në Tiranë ka me pritë në vizitë Presidentin e Francës, Emanuel Macron.

Rama në video, shihet në nji takim me Macron, ku shkruen se asht bisedue për nji bashkëpunim dypalësh.

“Me Presidentin Macron për bashkëpunimin dypalësh dhe vizitën e tij të pritshme në Tiranë”, shkruen Rama.

 

View this post on Instagram

 

Me Presidentin Macron për bashkëpunimin dypalësh dhe vizitën e tij të pritshme në Tiranë🇦🇱😊🇫🇷

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Shperndaje në: