Seks treshe policëve, modelja përfundon në burg…(kujdes, foto +18)

Modelja ruse, Kira Mayer, e cila konsiderohet edhe si nji yll i Instagramit për numrin e madh të ndjekësve që ka dhe për fotot hot që publikon, asht denue me 18 muej burg.

Bukuroshja me forma super-seksi asht ndalue nga policia, mbasi drejtonte kerrin e saj Mercedes pa pasë patentë. Tue mos pasë pshtim, modelja ju ka ofrue dy policëve që e kanë ndalue, nji raport seksual tresh, por në momentin që policët kanë refuzue, Kira i ka sulmue ata tue i goditë.

Shperndaje në: