Njihuni me Hafien nga Drenica, bjonden që po tranon kanadezët (foto +18)

Hafia Mira asht nji çikë shqiptare e cila jeton dhe vepron në Kanadë.

Bukuroshja bjondinë, e cila po ‘tranon’ kanadezët me prejardhje asht nga Drenica.

Arsyeja se pse emni i saj u ba i njoftun në media e publik asht trupi i saj.

Shperndaje në: