Haradinaj i jep mbështetje projekt-rezolutës se AAK’s për shtesat e fëmive

ramush haradinaj

Kryeministri i Kosovës, njiherësh edhe lideri i AAK’s, Ramush Haradinaj ka thanë se AAK si parti politike, gjithmonë i asht dedikue politikave familjare dhe përkrahjes së zhvillimit të tyne.

Përmes nji postimi në Facebook, Haradinaj ka shkue se si Kryeministër i Kosovës, beson se iniciativa e AAK’s për shtesat e fëmive ka me u mbështetë nga të gjitha partitë politike.

Postimi i Haradinaj:

Shperndaje në: