Sonte në Direkt me Dimal Basha të ftuem: Arjeta Miftari dhe Azem Deliu

Sonte prej ores 20:00 ne Rrokum TV bashke me Arjeta Miftarin dhe Azem Deliun ka me u diskutue per vleren e artit dhe rolin e artisteve ne jeten publike.

Shperndaje në: